n>
>Ціна ліжка на стрічкових ламелях:
140х200 см - 6795 грн
160х200 см - 7281 грн
180х200 см - 8013 грн
Ціна ліжка з ламелями на металевій основі:
140х200 см - 8745 грн
160х200 см - 9231 грн
180х200 см - 10190 грн
Ціна ліжка з ламелями на металевій основі з підйомним механізмом:
140х200 см - 10597 грн
160х200 см - 10920 грн
180х200 см - 13347 грн
Глибина, см: 210
Висота, см: 115
Висота від полу до ламелей, см: 30
Товщина узголів'я, см: 7
Спальне місце, см: 140х200, 160х200, 180х200
Корпус: Дерев'яний брус, ДСП, фанера
Фасад: Велюр
Колір тканини: Bagira 20, Bagira 18, Bagira 08, Bagira 05, Allure Dusty Rose, Allure Dolphin, Allure Latte, Allure Grafit, Allure Taup
Матрац: Замовляється окремо
Основа: > - Короб під ламелі на металічній основі (без ламелей - замовляються виключно окремо)
- Ламелі на металічній основі + Газовий амортизатор
- Короб під ламелі на тканьовій основі (без ламелей)
- Ламелі на тканьовій основі (ламелі в комплекті)
Ніша для білизни: Є. Дно короба не комплектується ДВП. Короб виготовлений з ДСП плити 16 мм, із зовнішнього боку проклеєний паролоном 10 мм і обтягнутий тканиною, із внутрішньої просто обтягнутий флізеліном.
Упаковка: Гофрокартон
Гарантія: 18 місяців
УВАГА! Відтінок товару на фото може відрізнятись від реального залежно від налаштувань Вашого монітора!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | KAIROS |
| Країна виробник | Україна |
| Тип ліжка | двоспальне |
| Форма ліжка | прямокутна |
| Комплектація ортопедичним підставою | Так |
| Комплектація матрацом | Ні |
| Наявність підйомного механізму | Так |
| Тип підйомного механізму | Газ-ліфт |
| Розміри рекомендованого матраца | 140х200 |
| Колір (відтінок) меблів | Синій, Фіолетовий, Бежевий, Коричневий, Сірий |
| Колір | Різні кольори |
| Наявність висувного ящика | Ні |
| Наявність ніши для білизни | Так |
| Гарантійний термін | 18 міс |
| Стан | Новий |
| Розмір спального місця | 140*200 |
| Основа | Ламелі |
| Розміри спального місця | |
| Довжина спального місця | 200 см |
| Ширина спального місця | 140 см |
| Висота спального місця | 30 см |
| Габаритні розміри ліжка | |
| Довжина ліжка | 210 см |
| Ширина ліжка | 155 см |
| Висота ліжка з урахуванням узголів'я | 115 см |
| Матеріал виготовлення ліжка | |
| Каркас ліжка | натуральне дерево, ламінована ДСП, фанера |
| Узголів'я ліжка | ДСП ламінована |
| Обивний матеріал | Велюр |
| Комплектація ліжка | |
| Підголів'я | Так |
| Узніжжя | Ні |
| Ніша для білизни | 1 шт. |
| Комплект постільної білизни | Ні |
| Користувальницькі характеристики | |
| Узголів'я | Так |
| Ізножье | Ні |
Інформація для замовлення
- Ціна: 7 066,80 ₴







