Новинка

Дитяче ліжко-топчан Сіті, Kairos
9 865,44 ₴
- В наявності
- Код: 22062338
+380 (98) 693-07-78
Киевстарповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
n>
>Ціна ліжка по комплектації:
Ламелі на металічній основі (ламелей в комплекті) - 10950 грн
Ламелі на металічній основі + Газовий амортизатор - 11550 грн
Ламелі на тканьовій основі (ламелей в комплекті) - 9486 грн
Глибина, см: 206
Висота від полу до ламелей, см: 30
Спальне місце, см: 90х200
Корпус: Дерев'яний брус, ДСП, фанера
Фасад: Велюр
Колір тканини: Bagira 20, Bagira 18, Bagira 08, Bagira 05, Allure Dusty Rose, Allure Dolphin, Allure Latte, Allure Grafit, Allure Taup
Матрац: Замовляється окремо
Основа:
- Короб під ламелі на металічній основі (без ламелей)
- Ламелі на металічній основі (ламелей в комплекті)
- Ламелі на металічній основі + Газовий амортизатор
- Ламелі на тканьовій основі (ламелей в комплекті)
Ніша для білизни: Є. Дно короба не комплектується ДВП. Короб виготовлений з ДСП плити 16 мм, із зовнішнього боку проклеєний паролоном 10 мм і обтягнутий тканиною, із внутрішньої просто обтягнутий флізеліном.
Упаковка: Гофрокартон
Гарантія: 18 місяців
УВАГА! Відтінок товару на фото може відрізнятись від реального залежно від налаштувань Вашого монітора!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | KAIROS |
| Країна виробник | Україна |
| Вид ліжка | одноярусне ліжко |
| Кількість спальних місць | 1 |
| Матеріал виготовлення каркаса | натуральне дерево, ДСП ламінована, фанера |
| Матеріал виготовлення фасаду | ДСП ламінована |
| Підстава спального місця | дерев'яні ламелі, Ортопедичні ламелі |
| Наявність висувного ящика | Ні |
| Наявність ніши для білизни | Так |
| Розмір спального місця | 90х200 |
| Колір (відтінок) меблів | Синій, Фіолетовий, Бежевий, Коричневий, Сірий |
| Гарантійний термін | 18 міс |
| Стан | Новий |
| Стать | Унісекс |
| Дно ліжечка | дерев'яні ламелі, Ортопедичні ламелі |
| Габаритні розміри дитячого ліжка | |
| Довжина дитячого ліжка | 206 см |
| Глибина дитячого ліжка | 96 см |
| Розміри спального місця | |
| Довжина спального місця | 200 см |
| Ширина спального місця | 90 см |
| Висота спального місця | 30 см |
| Комплектація | |
| Матрац | Ні |
| Ніша для білизни | 1 шт. |
| Захисний бортик | Ні |
Інформація для замовлення
- Ціна: 9 865,44 ₴





