Хит

Ціна столу за розміром:
90х60х50 см (прозоре скло) - 5939 грн
90х60х50 см (тоноване скло) - 6182 грн
110х70х50 см (прозоре скло) - 7014 грн
110х70х50 см (тоноване скло) - 7334 грн
Глибина, см: 60 / 70
Висота, см: 50
Колір: Темний горіх, Світлий горіх, Венге, Коньяк, Горіх, Білий, Слонова кістка
Матеріал стільниці: Скло гартоване (прозоре або тоноване)
Товщина скла: 8-6 мм
Матеріал каркасу: Дерево
Опори: Коліщатка
Упаковка: Гофрокартон
Гарантія: 18 місяців
УВАГА! Відтінок товару на фото може відрізнятись від реального залежно від налаштувань Вашого монітора!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Антонік |
| Країна виробник | Україна |
| Форма стільниці | овальна |
| Кількість додаткових полиць | 2 шт. |
| Тип опор | Коліщата |
| Кількість коліщат | 4 шт. |
| Колір (відтінок) меблів | Горіх темний, Горіх світлий, Горіх, Слонова кістка (ivory), Венге, Білий |
| Колір | Різні кольори |
| Гарантійний термін | 18 міс |
| Стан | Новий |
| Регулювання столика | |
| Регулювання висоти столика | Ні |
| Регулювання розміру стільниці | Ні |
| Трансформація столика в обідній стіл | Ні |
| Матеріал виготовлення столика | |
| Стільниця | скло |
| Каркас, ніжки | натуральне дерево |
| Полиці | натуральне дерево, скло |
| Габаритні розміри столика | |
| Довжина столика | 900 мм |
| Глибина столика | 600 мм |
| Висота столика | 500 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 939 ₴







