Ціна за стіл по розміру:
90х60х75 см Прозоре скло - 6566 грн
90х60х75 см Тонированное стекло - 7168 грн
90х60х75 см Піскоструминь - 7616 грн
90х60х75 см Покраска - 7872 грн
90х60х75 см Фотодрук - 7680 грн
90х60х75 см Прозоре скло - 6566 грн
90х60х75 см Тонированное стекло - 7168 грн
90х60х75 см Піскоструминь - 7616 грн
90х60х75 см Покраска - 7872 грн
90х60х75 см Фотодрук - 7680 грн
110х70х75 см Прозоре скло - 7206 грн
110х70х75 см Тонированное стекло - 7808 грн
110х70х75 см Піскоструминь - 8448 грн
110х70х75 см Покраска - 8627 грн
110х70х75 см Фотодрук - 8512 грн
120х70х75 см Прозоре скло - 7590 грн
120х70х75 см Тонированное стекло - 8243 грн
120х70х75 см Піскоструминь - 8806 грн
120х70х75 см Покраска - 9152 грн
120х70х75 см Фотодрук - 8896 грн
110х70х75 см Тонированное стекло - 7808 грн
110х70х75 см Піскоструминь - 8448 грн
110х70х75 см Покраска - 8627 грн
110х70х75 см Фотодрук - 8512 грн
120х70х75 см Прозоре скло - 7590 грн
120х70х75 см Тонированное стекло - 8243 грн
120х70х75 см Піскоструминь - 8806 грн
120х70х75 см Покраска - 9152 грн
120х70х75 см Фотодрук - 8896 грн
Габарити столу (ШхДхГ), см:
- 90х60х75
- 110х70х75
- 120х70х75
Колір: Темний горіх, Світлий горіх, Венге, Коньяк, Горіх, Білий, Слонова кістка
Матеріал стільниці: Скло гартоване
Оформлення стільниці:
- Прозоре скло
- Тоноване скло
- Піскоструминь
- Покраска (кольори RAL) - по прикладам малюнків
- Фотодрук
Матеріал каркасу: Дерево
Опори: Ніжки
Упаковка: Гофрокартон
Гарантія: 18 місяців
Зверніть увагу! На сайті представлені лише деякі приклади покраски, піскоструминю та фотодруку на стільниці. Для більш детальної інформації про інші приклади зв'яжіться з нашим менеджером.
УВАГА! Відтінок товару на фото може відрізнятись від реального залежно від налаштувань Вашого монітора!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Антонік |
| Країна виробник | Україна |
| Тип кухонного столу | не розкладний |
| Колір | Різні кольори |
| Колір (відтінок) меблів | Горіх темний, Горіх світлий, Горіх, Слонова кістка (ivory), Венге, Коньячний, Білий |
| Гарантійний термін | 18 міс |
| Стан | Новий |
| Матеріал виготовлення столу | |
| Стільниця | загартоване скло |
| Каркас, ніжки | натуральне дерево, сталь |
| Царговий пояс столу | натуральне дерево |
| Габаритні розміри столу | |
| Довжина столу | 900 мм |
| Ширина столу | 600 мм |
| Висота столу | 750 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Форма стільниці столу | прямокутна |
| Висота кухонного столу | False |
| Розмір стільниці кухонного столу | False |
| Трансформація кухонного стола в журнальний столик | False |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 566 ₴












