Топ

Стіл кухонний ДКС-Модерн, Антонік
6 054 ₴
- Під замовлення
- Код: 14062316
Відправка з 17 квітня 2026+380 (98) 693-07-78
Киевстарповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Ціна за не розкладні столи:
90х60х75 см Заливка кольори RAL - 6054 грн
90х60х75 см Покраска - 6886 грн
90х60х75 см Фотодрук - 6886 грн
105х65х75 см Заливка кольори RAL - 6720 грн
105х65х75 см Покраска - 7616 грн
105х65х75 см Фотодрук - 7488 грн
120х70х75 см Заливка кольори RAL - 7296 грн
120х70х75 см Покраска - 8000 грн
120х70х75 см Фотодрук - 7808 грн
90х60х75 см Заливка кольори RAL - 6054 грн
90х60х75 см Покраска - 6886 грн
90х60х75 см Фотодрук - 6886 грн
105х65х75 см Заливка кольори RAL - 6720 грн
105х65х75 см Покраска - 7616 грн
105х65х75 см Фотодрук - 7488 грн
120х70х75 см Заливка кольори RAL - 7296 грн
120х70х75 см Покраска - 8000 грн
120х70х75 см Фотодрук - 7808 грн
Ціна за розкладні столи:
105х65/135х75 см Заливка кольори RAL - 8704 грн
105х65/135х75 см Покраска - 9344 грн
105х65/135х75 см Фотодрук - 9216 грн
120х70/150х75 см Заливка кольори RAL - 9472 грн
120х70/150х75 см Покраска - 9920 грн
120х70х75 см Фотодрук - 9728 грн
105х65/135х75 см Заливка кольори RAL - 8704 грн
105х65/135х75 см Покраска - 9344 грн
105х65/135х75 см Фотодрук - 9216 грн
120х70/150х75 см Заливка кольори RAL - 9472 грн
120х70/150х75 см Покраска - 9920 грн
120х70х75 см Фотодрук - 9728 грн
Габарити не розкладного столу (ШхДхГ), см:
- 90х60х75
- 105х65х75
- 120х70х75
Габарити розкладного столу (ШхДхГ), см:
- 105х65/135х75
- 120х70/150х75
Колір: Темний горіх, Світлий горіх, Венге, Коньяк, Горіх, Білий, Слонова кістка
Матеріал стільниці: Скло гартоване
Оформлення стільниці:
- Заливка (кольори RAL) - повна заливка стільниці одним кольором
- Покраска (кольори RAL) - по прикладам малюнків
- Фотодрук
Матеріал каркасу: Дерево
Опори: Ніжки
Упаковка: Гофрокартон
Гарантія: 18 місяців
Зверніть увагу! На сайті представлені лише деякі приклади покраски та фотодруку на стільниці. Для більш детальної інформації про інші приклади зв'яжіться з нашим менеджером.
УВАГА! Відтінок товару на фото може відрізнятись від реального залежно від налаштувань Вашого монітора!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Антонік |
| Країна виробник | Україна |
| Тип кухонного столу | не розкладний, розкладний |
| Колір | Різні кольори |
| Колір (відтінок) меблів | Горіх темний, Горіх світлий, Горіх, Слонова кістка (ivory), Венге, Коньячний, Білий |
| Гарантійний термін | 18 міс |
| Стан | Новий |
| Матеріал виготовлення столу | |
| Стільниця | загартоване скло |
| Каркас, ніжки | натуральне дерево |
| Царговий пояс столу | натуральне дерево |
| Габаритні розміри столу | |
| Довжина столу | 900 мм |
| Ширина столу | 600 мм |
| Висота столу | 750 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Форма стільниці столу | прямокутна |
| Висота кухонного столу | False |
| Розмір стільниці кухонного столу | True |
| Трансформація кухонного стола в журнальний столик | False |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 054 ₴











