Ширина, см: 160
Глибина, см: 42
Висота, см: 95
Колір: Дуб аппалачі / Сірий графіт
Матеріал фасаду: Ламінована ДСП 16 мм
Матеріал корпусу: Ламінована ДСП 16 мм + Сталь
Упаковка: Гофрокартон
Гарантія: 18 місяців
Глибина, см: 42
Висота, см: 95
Колір: Дуб аппалачі / Сірий графіт
Матеріал фасаду: Ламінована ДСП 16 мм
Матеріал корпусу: Ламінована ДСП 16 мм + Сталь
Упаковка: Гофрокартон
Гарантія: 18 місяців
УВАГА! Відтінок товару на фото може відрізнятись від реального залежно від налаштувань Вашого монітора!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Кількість висувних ящиків | 4 шт. |
| Кількість дверцят | 2 шт. |
| Форма фасаду | прямий |
| Комплектація дзеркалом | Ні |
| Тип опор | Ніжки |
| Колір (відтінок) меблів | Графіт, Коричневий, Сірий |
| Виробник | Фенікс |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 18 міс |
| Стан | Новий |
| Матеріал виготовлення комода | |
| Стільниця | ламінована ДСП (ЛДСП) |
| Корпус (каркас) | сталь, ламінована ДСП |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Ніжки | сталь |
| Габаритні розміри комода | |
| Ширина комода | 160 см |
| Глибина комода | 42 см |
| Висота комода | 95 см |
| Додаткові характеристики комода | |
| Тип направляючих для висувних скриньок | Телескопічні (кулькові) |
Інформація для замовлення
- Ціна: 7 173 ₴







