Ширина, см: 170
Глибина, см: 42
Висота, см: 54
Колір: Дуб аппалачі / Сірий графіт
Матеріал корпуса: Ламінована ДСП 16 мм + Сталь + Скло
Матеріал фасаду: Ламінована ДСП 16 мм
Упаковка: Гофрокартон
Гарантія: 18 місяців
Глибина, см: 42
Висота, см: 54
Колір: Дуб аппалачі / Сірий графіт
Матеріал корпуса: Ламінована ДСП 16 мм + Сталь + Скло
Матеріал фасаду: Ламінована ДСП 16 мм
Упаковка: Гофрокартон
Гарантія: 18 місяців
УВАГА! Відтінок товару на фото може відрізнятись від реального залежно від налаштувань Вашого монітора!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип меблів | тумба |
| Функціональне призначення | Під аудіо-відео апаратуру, Під ЕЛТ телевізор, Під плазмовий і РК телевізор, Під домашній кінотеатр |
| Форма фасаду | прямий |
| Тип опор | Ніжки |
| Колір (відтінок) меблів | Коричневий, Сірий |
| Виробник | Фенікс |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 18 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри тумби | |
| Ширина тумби | 1700 мм |
| Глибина тумби | 420 мм |
| Висота тумби | 540 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Корпус (каркас) | метал, ламінована ДСП |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Полиці | скло |
| Комплектація | |
| Дверка | 2 шт. |
| Полиця | 2 шт. |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 894 ₴







