Ширина, см: 137
Глибина, см: 27
Висота, см: 24
Колір: Дуб аппалачі
Матеріал корпуса: Ламінована ДСП 16 мм + Сталь
Упаковка: Гофрокартон
Гарантія: 18 місяців
Глибина, см: 27
Висота, см: 24
Колір: Дуб аппалачі
Матеріал корпуса: Ламінована ДСП 16 мм + Сталь
Упаковка: Гофрокартон
Гарантія: 18 місяців
УВАГА! Відтінок товару на фото може відрізнятись від реального залежно від налаштувань Вашого монітора!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Фенікс |
| Тип меблів | полиця навісна |
| Кількість ярусів (полиць) | 1 |
| Матеріал | Ламінована ДСП |
| Колір (відтінок) меблів | Коричневий |
| Довжина | 1370 мм |
| Ширина | 270 мм |
| Висота | 240 мм |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 18 міс |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 688 ₴







