Комплектація вітальні:
- Полиця навісна: (ШхГхВ) 137х27х24 см
- ТВ тумба: (ШхГхВ) 170х42х54 см
- Стіл журнальний: (ШхГхВ) 120х50х42 см
- Стеллаж: (ШхГхВ) 85х42х192 см
- Шафа 2Д: (ШхГхВ) 85х42х155 см
Колір: Дуб аппалачі / Сірий графіт
Корпус: Ламінована ДСП 16 мм + Сталь
Фасад: Ламінована ДСП 16 мм + Скло
Упаковка: Гофрокартон
Гарантія: 18 місяців
УВАГА! Відтінок товару на фото може відрізнятись від реального залежно від налаштувань Вашого монітора!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Фенікс |
| Країна виробник | Україна |
| Тип стінки (гірки) | модульна |
| Тип фасаду | прямий |
| Колір (відтінок) меблів | Коричневий, Сірий |
| Гарантійний термін | 18 міс |
| Стан | Новий |
| Склад стінки | |
| Вітрина | 1 шт. |
| Стелаж | 1 шт. |
| Навісна полиця | 1 шт. |
| Секція під телевізор | Так |
| Секція для аудіо-відео апаратури | Так |
| Габаритні розміри стінки | |
| Довжина (ширина) стінки | 3400 мм |
| Глибина стінки | 500 мм |
| Висота стінки | 1920 мм |
| Матеріал виготовлення стінки | |
| Корпус | ламінована ДСП, метал |
| Фасади | ламінована ДСП, скло |
| Розмір ніші під ТВ | |
| Глибина | 420 мм |
| Висота | 540 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 17 141 ₴











