Ціна за кольором:
Стандартні кольори - 3119 грн
Бетон - 3275 грн
Бетон - 3275 грн
Глибина, см: 38
Висота, см: 62
Вага, кг: 32
Колір: Бетон, Горіх, Дуб тахо, Дуб сонома, Вільха
Кожзам: Коричневий, Кавовий, Рудий
Тканина: Саванна Браун, Саванна Кава, Тронто Браун, Тронто шоколад
Матеріал корпусу: ДСП
Матеріал фасаду: ДСП
Товщина ДСП: 16 мм
Кромка: ПВХ
Товщина ПВХ: 0.4 мм
ДВП: Звичайне
Покриття: Тканина чи шкірозамінник
Упаковка: Гофрокартон
Гарантія: 18 місяців
УВАГА! Відтінок товару на фото може відрізнятись від реального залежно від налаштувань Вашого монітора!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип меблів | тумба для взуття |
| Форма тумби | пряма |
| Тип опор | Ніжки |
| Колір | Різні кольори |
| Колір (відтінок) меблів | Дуб сонома, Горіх, Вільха |
| Виробник | Пехотін |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 18 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 1100 мм |
| Глибина | 380 мм |
| Висота | 620 мм |
| Комплектація | |
| Дверка | 3 шт. |
| Сидіння для взування | Так |
| Матеріал виготовлення | |
| Корпус | ламінована ДСП |
| Фасади | ламінована ДСП |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 431 ₴











