Ціна за кольором:
Стандартні кольори - 4255 грн
Бетон - 4468 грн
Стандартні кольори - 4255 грн
Бетон - 4468 грн
Ширина, см: 110
Глибина, см: 150
Висота, см: 88
Вага, кг: 62
Колір: Дуб молочний, Дуб сонома, Дуб тахо, Лісовий горіх, Бетон, Горіх, Венге, Трюфель
Шкірзам: Бордовий/Кавовий, Коричневий/Кавовий, Кавовий/Білий
Спальне місце: Ні
Ніша для речей: Є
Матеріал корпусу: ДСП
Товщина ДСП: 16 мм
Кромка: ПВХ
Товщина ПВХ: 0.4 мм
Оббивка: Шкірозамінник
ДВП: Звичайне
Упаковка: Гофрокартон
Гарантія: 18 місяців
УВАГА! Відтінок товару на фото може відрізнятись від реального залежно від налаштувань Вашого монітора!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Пехотін |
| Країна виробник | Україна |
| Тип меблів | кухонний куточок |
| Розкладне спальне місце | Ні |
| Наявність висувних ящиків | Ні |
| Наявність короба для зберігання | Так |
| Колір (відтінок) меблів | Дуб сонома, Горіх лісовий, Дуб молочний, Венге, Горіх |
| Гарантійний термін | 18 міс |
| Стан | Новий |
| Склад кухонного куточка | |
| Диван кутовий | 1 шт. |
| Комплектація куточка | |
| Короб для зберігання | 2 шт. |
| Матеріал виготовлення | |
| Корпус (каркас) | ламінована ДСП |
| Габаритні розміри куточка | |
| Довжина куточка | 1100 мм |
| Глибина куточка | 1500 мм |
| Висота куточка з урахуванням спинки | 880 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Наявність короби для зберігання | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 680 ₴












