Ціна за кольором:
Стандартні кольори - 7433 грн
Бетон - 7805 грн
Стандартні кольори - 7433 грн
Бетон - 7805 грн
Глибина, см: 40
Висота, см: 194
Колір: Білий/Дуб тахо, Дуб сонома/Горіх, Білий/Бетон, Горіх/Дуб сонома, Дуб сонома, Бетон
Матеріал корпусу: ДСП
Матеріал фасаду: ДСП + Скло
Товщина ДСП: 16 мм
Кромка: ПВХ
Товщина ПВХ: 0.4 мм
ДВП: Ламіноване
Упаковка: Гофрокартон
Гарантія: 18 місяців
УВАГА! Відтінок товару на фото може відрізнятись від реального залежно від налаштувань Вашого монітора!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Пехотін |
| Країна виробник | Україна |
| Тип стінки (гірки) | лінійна (пряма) |
| Тип фасаду | прямий |
| Колір (відтінок) меблів | Дуб сонома, Білий, Горіх темний |
| Гарантійний термін | 18 міс |
| Стан | Новий |
| Склад стінки | |
| Вітрина | 1 шт. |
| Пенал | 1 шт. |
| Комод | 1 шт. |
| Навісна шафка | 1 шт. |
| Секція під телевізор | Так |
| Секція для аудіо-відео апаратури | Так |
| Габаритні розміри стінки | |
| Довжина (ширина) стінки | 1600 мм |
| Глибина стінки | 400 мм |
| Висота стінки | 1940 мм |
| Матеріал виготовлення стінки | |
| Корпус | ламінована ДСП |
| Фасади | ламінована ДСП, скло |
| Розмір ніші під ТВ | |
| Ширина | 890 мм |
| Глибина | 400 мм |
| Висота | 650 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 8 176 ₴











