Ціна за кольором:
Стандартні кольори - 3390 грн
Бетон - 3560 грн
Стандартні кольори - 3390 грн
Бетон - 3560 грн
Додаткова комплектація ящиками:
Стандартні кольори - 1631 грн
Бетон - 1713 грн
Стандартні кольори - 1631 грн
Бетон - 1713 грн
Глибина, см: 84
Висота, см: 65
Спальне місце, см: 80х190
Вага, кг: 68
Колір: Бетон, Дуб тахо, Дуб сонома, Трюфель, Венге, Горіх, Вільха, Лісовий горіх
Матрац: У комплект не входить
Матеріал корпусу: ДСП
Матеріал фасаду: ДСП
Товщина ДСП: 16 мм
Кромка: ПВХ
Товщина ПВХ: 0.4 мм
Підйомний механізм: Ні
Ніша для білизни: Ящики 2 шт. (додаткова комплектація)
Основа: Плоска
Упаковка: Гофрокартон
Гарантія: 18 місяців
УВАГА! Відтінок товару на фото може відрізнятись від реального залежно від налаштувань Вашого монітора!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Пехотін |
| Країна виробник | Україна |
| Вид ліжка | одноярусне ліжко |
| Кількість спальних місць | 1 |
| Матеріал виготовлення каркаса | ДСП ламінована |
| Матеріал виготовлення фасаду | ДСП ламінована |
| Підстава спального місця | меблевий щит |
| Наявність висувного ящика | Так |
| Розмір спального місця | 80х190 |
| Колір (відтінок) меблів | Дуб сонома, Горіх лісовий, Венге, Горіх, Вільха |
| Гарантійний термін | 18 міс |
| Стан | Новий |
| Стать | Унісекс |
| Дно ліжечка | меблевий щит |
| Габаритні розміри дитячого ліжка | |
| Довжина дитячого ліжка | 193 см |
| Глибина дитячого ліжка | 84 см |
| Загальна висота дитячого ліжка | 65 см |
| Розміри спального місця | |
| Довжина спального місця | 190 см |
| Ширина спального місця | 80 см |
| Комплектація | |
| Матрац | Ні |
| Висувний ящик | 2 шт. |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 729 ₴












