Ціна за кольором:
Стандартні кольори - 5632 грн
Бетон - 5914 грн
Стандартні кольори - 5632 грн
Бетон - 5914 грн
Глибина, см: 194
Висота, см: 77
Спальне місце, см: 70х190
Колір: Дуб сонома, Горіх/Дуб сонома, Білий/Дуб сонома, Білий/Бетон, Білий/Дуб тахо
Матеріал корпуса: ДСП
Матеріал фасаду: ДСП
Товщина ДСП: 16 мм
Кромка: ПВХ
Товщина ПВХ: 0.4 мм
Матрац: У комплект не входить
Напрямні: Роликові
Колір напрямних: Білий
Спальна основа: Плоска
Упаковка: Гофрокартон
Гарантія: 18 місяців
УВАГА! Відтінок товару на фото може відрізнятись від реального залежно від налаштувань Вашого монітора!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Пехотін |
| Країна виробник | Україна |
| Вид ліжка | комод-ліжко |
| Кількість спальних місць | 1 |
| Матеріал виготовлення каркаса | ДСП ламінована |
| Матеріал виготовлення фасаду | ДСП ламінована |
| Підстава спального місця | меблевий щит |
| Наявність висувного ящика | Так |
| Розмір спального місця | 70х190 |
| Колір (відтінок) меблів | Венге, Білий, Дуб сонома, Горіх |
| Гарантійний термін | 18 міс |
| Стан | Новий |
| Стать | Унісекс |
| Дно ліжечка | меблевий щит |
| Габаритні розміри дитячого ліжка | |
| Довжина дитячого ліжка | 194 см |
| Глибина дитячого ліжка | 74 см |
| Загальна висота дитячого ліжка | 77 см |
| Розміри спального місця | |
| Довжина спального місця | 190 см |
| Ширина спального місця | 70 см |
| Комплектація | |
| Матрац | Ні |
| Тумбочка | 1 шт. |
| Комод | 1 шт. |
| Висувний ящик | 2 шт. |
| Захисний бортик | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 195 ₴









