Комплектація спальні:
- Шафа Ш-4 Моніка: (ШхГхВ) 160х54х210 см
- Банкетка Моніка: (ШхГхВ) 130х40х39 см
- Дзеркало Моніка: (ШхГхВ) 80х3х90 см
- Комод К-4 Моніка: (ШхГхВ) 80х38х80 см
- Туалетний столик Моніка: (ШхГхВ) 80х38х90 см
- Тумба-2 Моніка: (ШхГхВ) 40х38х46 см (2 шт.)
- Ліжко 2-сп: (ШхГхВ) 147/167х216х85 см. Розміри по спальному місцю 140х200, 160х200 см
Колір: Білий/Дуб тахо, Дуб сонома, Дуб тахо, Горіх/Дуб сонома
Кожзам Пєхотін: Кавовий, Коричневий, Білий
Матеріал корпусу: ДСП
Матеріал фасаду: ДСП + Дзеркало
Товщина ДСП: 16 мм
Кромка: АБС
Товщина АБС: 2 мм
ДВП: Звичайне
Напрямні: Роликові
Колір напрямних: Білий
Покриття: шкірзамзам
Матрац: Замовляється окремо
Підйомний механізм: Ні
Ніша для білизни: Ні
Основа: Плоска
Упаковка: Гофрокартон
Гарантія: 18 місяців
УВАГА! Відтінок товару на фото може відрізнятись від реального залежно від налаштувань Вашого монітора!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Пехотін |
| Країна виробник | Україна |
| Тип комплекту | модульний |
| Кількість предметів | 8 |
| Колір (відтінок) меблів | Білий, Дуб сонома, Горіх темний |
| Гарантійний термін | 18 міс |
| Стан | Новий |
| Склад гарнітура (комплекту) | |
| Ліжко | двоспальне |
| Шафа для одягу (орний) | 4-х дверна |
| Туалетний столик | Так |
| Приліжкова тумба | 2 шт. |
| Комод | 1 шт. |
| Дзеркало | 1 шт. |
| Матеріал виготовлення спального гарнітура | |
| Корпус (каркас) | ламінована ДСП |
| Фасади | ламінована ДСП, дзеркало |
| Каркас ліжка | ламінована ДСП |
| Узголів'я ліжка | ДСП ламінована, штучна шкіра |
| Габаритні розміри ліжка | |
| Довжина ліжка | 216 см |
| Ширина ліжка | 147 см |
| Висота ліжка з урахуванням узголів'я | 85 см |
| Довжина спального місця | 200 см |
| Ширина спального місця | 140 см |
| Габаритні розміри шафи | |
| Ширина шафи | 160 см |
| Глибина шафи | 54 см |
| Висота шафи | 210 см |
| Габаритні розміри туалетного столика | |
| Довжина столика | 80 см |
| Глибина столика | 38 см |
| Висота столика з урахуванням стільниці | 90 см |
| Габаритні розміри комода | |
| Ширина комода | 80 см |
| Глибина комода | 38 см |
| Висота комода | 80 см |
| Габаритні розміри приліжкової тумбочки | |
| Ширина тумби | 40 см |
| Глибина тумби | 38 см |
| Висота тумби | 46 см |
| Розміри дзеркала | |
| Ширина дзеркала | 80 см |
| Висота дзеркала | 90 см |
| Комплектація ліжка | |
| Ортопедична основа (ламелі) | Ні |
| Матрац | Ні |
| Комплект постільної білизни | Ні |
| Додаткові характеристики спального гарнітура | |
| Тип направляючих для висувних скриньок | Роликові |
- Ціна: 33 452 ₴











