Ціна за кольором:
Стандартні кольори - 2453 грн
Бетон - 2575 грн
Стандартні кольори - 2453 грн
Бетон - 2575 грн
Глибина, см: 37
Висота, см: 189
Колір: Дуб сонома, Горіх, Бетон, Лісовий горіх
Матеріал корпусу: ДСП
Матеріал фасаду: ДСП
Товщина ДСП: 16 мм
Кромка: ПВХ
Товщина ПВХ: 0.4 мм
ДВП: Звичайне
Упаковка: Гофрокартон
Гарантія: 18 місяців
УВАГА! Відтінок товару на фото може відрізнятись від реального залежно від налаштувань Вашого монітора!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип меблів | шафа для документів |
| Кількість стулок (дверей) | 2 шт. |
| Тип фасаду | розпашний |
| Форма фасаду | прямий |
| Кількість внутрішніх полиць | 5 шт. |
| Колір | Різні кольори |
| Виробник | Пехотін |
| Країна виробник | Україна |
| Габаритні розміри | |
| Ширина шафи | 40 см |
| Глибина шафи | 37 см |
| Висота шафи | 189 см |
| Матеріал виготовлення | |
| Корпус | ламінована ДСП |
| Фасади | ламінована ДСП |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 698 ₴








