Ціна за кольором:
Стандартні кольори - 3540 грн
Бетон - 3718 грн
Стандартні кольори - 3540 грн
Бетон - 3718 грн
Глибина, см: 38
Висота, см: 207
Колір: Венге, Дуб сонома, Горіх, Бетон, Дуб тахо, Лісовий горіх
Матеріал корпусу: ДСП
Матеріал фасаду: ДСП
Товщина ДСП: 16 мм
Кромка: ПВХ
Товщина ПВХ: 0.4 мм
ДВП: Звичайне
Упаковка: Гофрокартон
Гарантія: 18 місяців
УВАГА! Відтінок товару на фото може відрізнятись від реального залежно від налаштувань Вашого монітора!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Пехотін |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Шафа |
| Тип шафи | лінійний (прямий) |
| Тип фасаду шафи | розпашний |
| Кількість стулок (дверей) | 2 шт. |
| Колір (відтінок) меблів | Дуб сонома, Венге, Горіх лісовий |
| Гарантійний термін | 18 міс |
| Стан | Новий |
| Ширина | 600 мм |
| Глибина | 380 мм |
| Висота | 2070 мм |
| Матеріал виготовлення шафи | |
| Корпус | ламінована ДСП |
| Фасади | ламінована ДСП |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 894 ₴











