Ціна за кольором:
Стандартні кольори - 5545 грн
Бетон - 5823 грн
Стандартні кольори - 5545 грн
Бетон - 5823 грн
Глибина, см: 43
Висота, см: 192
Колір: Дуб сонома/Горіх, Білий/Бетон, Горіх/Дуб сонома, Дуб сонома, Венге, Білий/Дуб тахо, Горіх
Матеріал корпусу: ДСП
Матеріал фасаду: ДСП + Дзеркало
Товщина ДСП: 16 мм
Кромка: ПВХ
Товщина ПВХ: 0.4 мм
Напрямні: Роликові
Колір напрямних: Білий
ДВП: Звичайне
Упаковка: Гофрокартон
Гарантія: 18 місяців
УВАГА! Відтінок товару на фото може відрізнятись від реального залежно від налаштувань Вашого монітора!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Пехотін |
| Країна виробник | Україна |
| Тип передпокою | стандартна |
| Кількість предметів | 1 |
| Колір | Різні кольори |
| Колір (відтінок) меблів | Горіх, Бетон світлий, Венге, Дуб сонома, Білий |
| Гарантійний термін | 18 міс |
| Стан | Новий |
| Склад комплекту | |
| Тумба для взуття | 1 шт. |
| Дзеркало | 1 шт. |
| Вішалка для одягу | Так |
| Відділення для головних уборів | Так |
| Матеріал виготовлення | |
| Корпус | ламінована ДСП |
| Фасади | ламінована ДСП, дзеркало |
| Полиці | ламінована ДСП |
| Додаткові характеристики | |
| Тип направляючих для висувних скриньок | Роликові |
| Габаритні розміри передпокою | |
| Довжина | 900 мм |
| Глибина | 430 мм |
| Висота | 1920 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 100 ₴











