Ширина, см: 215
Глибина, см: 56
Висота, см: 227
Вага, кг: 198
Колір: Дуб крафт білий / Діжон, Горіх темний / Спил дерева коньячний
Матеріал корпусу: Ламінована ДСП
Матеріал фасаду: Ламінована ДСП + Дзеркало
Упаковка: Гофрокартон
Кількість пачок упаковки, шт.: 8
Гарантія: 18 місяців
Глибина, см: 56
Висота, см: 227
Вага, кг: 198
Колір: Дуб крафт білий / Діжон, Горіх темний / Спил дерева коньячний
Матеріал корпусу: Ламінована ДСП
Матеріал фасаду: Ламінована ДСП + Дзеркало
Упаковка: Гофрокартон
Кількість пачок упаковки, шт.: 8
Гарантія: 18 місяців
УВАГА! Відтінок товару на фото може відрізнятись від реального залежно від налаштувань Вашого монітора!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Фенікс |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Шафа |
| Тип шафи | лінійний (прямий) |
| Тип фасаду шафи | розпашний |
| Кількість стулок (дверей) | 5 шт. |
| Колір (відтінок) меблів | Дуб Крафт Білий, Крафт білий , Горіх темний |
| Гарантійний термін | 18 міс |
| Стан | Новий |
| Ширина | 2150 мм |
| Глибина | 560 мм |
| Висота | 2270 мм |
| Матеріал виготовлення шафи | |
| Корпус | ламінована ДСП |
| Фасади | ламінована ДСП, дзеркало |
Інформація для замовлення
- Ціна: 21 053 ₴








