Топ

Шафа 1410 (Фацет) Мадонна, Фенікс
12 813 ₴
- Під замовлення
- Код: 06062031
Відправка з 18 квітня 2026+380 (98) 693-07-78
Киевстарповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Ціна за додаткову комплектацію шафи:
Антресоль - 2873 грн
Антресоль - 2873 грн
Глибина, см: 56
Висота, см: 217
Вага, кг: 144
Колір: Дуб крафт білий / Дуб крафт сірий
Матеріал корпусу: Ламінована ДСП
Матеріал фасаду: Ламінована ДСП + Дзеркало
Напрямні: Телескопічні повного висування
Фурнітура: Tip-on – механізм, що використовується на фасадах без ручок, вимагає лише легкого натискання.
Додатково: Можлива комплектація антресоллю - 141х56х38 см.
Упаковка: Гофрокартон
Кількість пачок упаковки, шт.: 5
Гарантія: 18 місяців
УВАГА! Відтінок товару на фото може відрізнятись від реального залежно від налаштувань Вашого монітора!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Фенікс |
| Гарантійний термін | 18 міс |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Шафа |
| Тип фасаду шафи | розпашний |
| Кількість стулок (дверей) | 3 шт. |
| Тип шафи | лінійний (прямий) |
| Стан | Новий |
| Колір (відтінок) меблів | Дуб Крафт Білий, Крафт білий |
| Висота | 2170 мм |
| Ширина | 1410 мм |
| Глибина | 560 мм |
| Матеріал виготовлення шафи | |
| Фасади | ламінована ДСП, дзеркало |
| Корпус | ламінована ДСП |
Інформація для замовлення
- Ціна: 12 813 ₴






