Топ

Спальня Мадонна, Фенікс
32 198 ₴
- Під замовлення
- Код: 06062026
Відправка з 17 квітня 2026+380 (98) 693-07-78
Киевстарповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Ціна за додаткову комплектацію шафи:
Антресоль - 3785 грн
Антресоль - 3785 грн
Комплектація спальні:
- Дзеркало, см: 85х2х89
- Комод, см: 89х40х92
- Шафа 1867 см: 187х56х217. Можлива комплектація антресоллю - 187х56х38 см.
- Ліжко, см: 184х204х86
- Спальне місце, см: 160х200
- Тумба приліжкова, см: 47х40х46 (2 шт.)
Колір: Дуб крафт білий / Дуб крафт сірий
Каркас: Ламінована ДСП
Фасад: Ламінована ДСП + Дзеркало
Вага, кг: 334
Матрац: Замовляється окремо
Основа: Ламелі
Напрямні: Телескопічні повного висування
Підйомний механізм: Ні
Ніша для білизни: Ні
Упаковка: Гофрокартон
Кількість пачок упаковки, шт.: 19 / 22
Гарантія: 18 місяців
УВАГА! Відтінок товару на фото може відрізнятись від реального залежно від налаштувань Вашого монітора!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Фенікс |
| Країна виробник | Україна |
| Тип комплекту | модульний |
| Кількість предметів | 6 |
| Колір (відтінок) меблів | Дуб Крафт Білий, Крафт білий |
| Гарантійний термін | 18 міс |
| Стан | Новий |
| Склад гарнітура (комплекту) | |
| Ліжко | двоспальне |
| Шафа для одягу (орний) | 4-х дверна |
| Приліжкова тумба | 2 шт. |
| Комод | 1 шт. |
| Дзеркало | 1 шт. |
| Матеріал виготовлення спального гарнітура | |
| Корпус (каркас) | ламінована ДСП |
| Фасади | ламінована ДСП, дзеркало |
| Каркас ліжка | ламінована ДСП |
| Узголів'я ліжка | ДСП ламінована |
| Габаритні розміри ліжка | |
| Довжина ліжка | 204 см |
| Ширина ліжка | 184 см |
| Висота ліжка з урахуванням узголів'я | 86 см |
| Довжина спального місця | 200 см |
| Ширина спального місця | 160 см |
| Габаритні розміри шафи | |
| Ширина шафи | 187 см |
| Глибина шафи | 56 см |
| Висота шафи | 217 см |
| Габаритні розміри комода | |
| Ширина комода | 89 см |
| Глибина комода | 40 см |
| Висота комода | 92 см |
| Габаритні розміри приліжкової тумбочки | |
| Ширина тумби | 47 см |
| Глибина тумби | 40 см |
| Висота тумби | 46 см |
| Розміри дзеркала | |
| Ширина дзеркала | 85 см |
| Висота дзеркала | 89 см |
| Комплектація ліжка | |
| Ортопедична основа (ламелі) | Так |
| Матрац | Ні |
| Комплект постільної білизни | Ні |
| Додаткові характеристики спального гарнітура | |
| Тип направляючих для висувних скриньок | Телескопічні (кулькові) |
Інформація для замовлення
- Ціна: 32 198 ₴










