Комплектація спальні:
- Дзеркало, см: 90х18х78
- Комод, см: 90х40х91
- Шафа, см: 156х54х203
- Ліжко, см: 164х204х86
- Спальне місце, см: 160х200
- Тумба приліжкова, см: 51х38х46 (2 шт.)
Колір: Дуб сонома трюфель / Дуб клондайк
Каркас: Ламінована ДСП
Фасад: Ламінована ДСП + Дзеркало
Вага, кг: 301
Матрац: Замовляється окремо
Основа: Ламелі
Напрямні: Телескопічні повного висування
Підйомний механізм: Ні
Ніша для білизни: Ні
Упаковка: Гофрокартон
Кількість пачок упаковки, шт.: 18
Гарантія: 18 місяців
УВАГА! Відтінок товару на фото може відрізнятись від реального залежно від налаштувань Вашого монітора!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Фенікс |
| Країна виробник | Україна |
| Тип комплекту | модульний |
| Кількість предметів | 6 |
| Гарантійний термін | 18 міс |
| Стан | Новий |
| Склад гарнітура (комплекту) | |
| Ліжко | двоспальне |
| Шафа для одягу (орний) | 3-х дверна |
| Приліжкова тумба | 2 шт. |
| Комод | 1 шт. |
| Дзеркало | 1 шт. |
| Матеріал виготовлення спального гарнітура | |
| Корпус (каркас) | ламінована ДСП |
| Фасади | ламінована ДСП, дзеркало |
| Каркас ліжка | ламінована ДСП |
| Узголів'я ліжка | ДСП ламінована |
| Габаритні розміри ліжка | |
| Довжина ліжка | 204 см |
| Ширина ліжка | 164 см |
| Висота ліжка з урахуванням узголів'я | 86 см |
| Довжина спального місця | 200 см |
| Ширина спального місця | 160 см |
| Габаритні розміри шафи | |
| Ширина шафи | 156 см |
| Глибина шафи | 54 см |
| Висота шафи | 203 см |
| Габаритні розміри комода | |
| Ширина комода | 90 см |
| Глибина комода | 40 см |
| Висота комода | 91 см |
| Габаритні розміри приліжкової тумбочки | |
| Ширина тумби | 51 см |
| Глибина тумби | 38 см |
| Висота тумби | 46 см |
| Розміри дзеркала | |
| Ширина дзеркала | 90 см |
| Висота дзеркала | 78 см |
| Комплектація ліжка | |
| Ортопедична основа (ламелі) | Так |
| Матрац | Ні |
| Комплект постільної білизни | Ні |
| Додаткові характеристики спального гарнітура | |
| Тип направляючих для висувних скриньок | Телескопічні (кулькові) |
Інформація для замовлення
- Ціна: 27 369 ₴











