
Спальня Неаполь, Фенікс
22 090 ₴
- Під замовлення
- Код: 9255
Відправка з 06 квітня 2026+380 (98) 693-07-78
Киевстарповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Комплектація спальні:
- Дзеркало, см: 101 x 50
- Комод,см: 101 x 44 x 90
- Шафа, см: 140 x 60 x 220
- Ліжко, см: 144 x 216 x 83
- Спальне місце, см: 140 x 200
- Тумба приліжкова, см: 45 x 42 x 52 (2 шт.)
Колір: Білий 110 / Дуб сонома, Венге комбі
Каркас: Ламінована ДСП
Фасад: Ламінована ДСП
Вага, кг: 265
Підйомний механізм: Ні
Ніша для білизни: Ні
Основа: Ламелі
Матрац: Замовляється окремо
Упаковка: Гофрокартон
Кількість пачок упаковки, шт.: 9
Гарантія: 18 місяців
УВАГА! Відтінок товару на фото може відрізнятись від реального залежно від налаштувань Вашого монітора!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Фенікс |
| Країна виробник | Україна |
| Тип комплекту | модульний |
| Кількість предметів | 6 |
| Колір (відтінок) меблів | Дуб сонома, Білий, Венге |
| Гарантійний термін | 18 міс |
| Стан | Новий |
| Склад гарнітура (комплекту) | |
| Ліжко | двоспальне |
| Шафа для одягу (орний) | 3-х дверна |
| Приліжкова тумба | 2 шт. |
| Комод | 1 шт. |
| Дзеркало | 1 шт. |
| Матеріал виготовлення спального гарнітура | |
| Корпус (каркас) | ламінована ДСП |
| Фасади | ламінована ДСП, дзеркало |
| Каркас ліжка | ламінована ДСП |
| Узголів'я ліжка | ДСП ламінована |
| Габаритні розміри ліжка | |
| Довжина ліжка | 216 см |
| Ширина ліжка | 144 см |
| Висота ліжка з урахуванням узголів'я | 83 см |
| Довжина спального місця | 200 см |
| Ширина спального місця | 140 см |
| Габаритні розміри шафи | |
| Ширина шафи | 140 см |
| Глибина шафи | 60 см |
| Висота шафи | 220 см |
| Габаритні розміри комода | |
| Ширина комода | 101 см |
| Глибина комода | 44 см |
| Висота комода | 90 см |
| Габаритні розміри приліжкової тумбочки | |
| Ширина тумби | 45 см |
| Глибина тумби | 42 см |
| Висота тумби | 52 см |
| Розміри дзеркала | |
| Ширина дзеркала | 101 см |
| Висота дзеркала | 50 см |
| Комплектація ліжка | |
| Ортопедична основа (ламелі) | Так |
| Матрац | Ні |
| Комплект постільної білизни | Ні |
| Додаткові характеристики спального гарнітура | |
| Тип направляючих для висувних скриньок | Телескопічні (кулькові) |
Інформація для замовлення
- Ціна: 22 090 ₴










