Новинка

Тумба приліжкова Ліма, Фенікс
1 416 ₴
- Під замовлення
- Код: 19042307
Відправка з 07 квітня 2026+380 (98) 693-07-78
Киевстарповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Ширина, см: 50
Глибина, см: 36
Висота, см: 47
Колір: Дуб крафт золотий / Графіт сірий
Матеріал корпуса: Ламінована ДСП 16 мм
Матеріал фасаду: Ламінована ДСП 16 мм
Упаковка: Гофрокартон
Гарантія: 18 місяців
УВАГА! Відтінок товару на фото може відрізнятись від реального залежно від налаштувань Вашого монітора!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Фенікс |
| Країна виробник | Україна |
| Тип тумби | пряма |
| Форма фасаду | прямий |
| Кількість висувних ящиків | 2 шт. |
| Тип опор | Ніжки |
| Колір (відтінок) меблів | Дуб крафт золотий, Сірий |
| Гарантійний термін | 18 міс |
| Стан | Новий |
| Матеріал виготовлення тумби | |
| Корпус тумби | ламінована ДСП |
| Фасади тумби | ламінована ДСП |
| Габаритні розміри тумби | |
| Ширина тумби | 50 см |
| Глибина тумби | 36 см |
| Висота тумби | 47 см |
| Додаткові характеристики тумби | |
| Тип направляючих для висувних скриньок | Телескопічні (кулькові) |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 416 ₴




