Новинка

Шафа 2Д Ліма, Фенікс
4 758 ₴
- Під замовлення
- Код: 19042310
Відправка з 07 квітня 2026+380 (98) 693-07-78
Киевстарповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Ширина, см: 91
Глибина, см: 60
Висота, см: 210
Колір: Дуб крафт золотий / Графіт сірий
Матеріал корпуса: Ламінована ДСП 16 мм
Матеріал фасаду: Ламінована ДСП 16 мм
Додаткова комплектація до шафи:
- Рамка декоративна до шафи - ЛДСП 32 мм
- Комплект дзеркал до шафи (2шт)
- Комплект додаткових полиць (3 шт)
- Комплект додаткових полиць Т-подібний
- Тумба 3Ш
Упаковка: Гофрокартон
Гарантія: 18 місяців
УВАГА! Відтінок товару на фото може відрізнятись від реального залежно від налаштувань Вашого монітора!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Фенікс |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Шафа |
| Тип шафи | лінійний (прямий) |
| Тип фасаду шафи | розпашний |
| Кількість стулок (дверей) | 2 шт. |
| Колір (відтінок) меблів | Дуб крафт золотий, Сірий |
| Гарантійний термін | 18 міс |
| Стан | Новий |
| Ширина | 910 мм |
| Глибина | 600 мм |
| Висота | 2100 мм |
| Матеріал виготовлення шафи | |
| Корпус | ламінована ДСП |
| Фасади | ламінована ДСП |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 758 ₴







