Новинка

Ціна за додаткову комплектацію ліжка:
Металевий каркас із ламелями - 2688 грн
М'яке узголів'я - 1157 грн
Металевий каркас із ламелями - 2688 грн
М'яке узголів'я - 1157 грн
Ширина, см: 164
Глибина, см: 204
Висота, см: 95
Спальне місце, см: 160х200
Колір: Дуб крафт золотий / Графіт сірий
Ламелі: Замовляються окремо
Матрац: Замовляється окремо
Матеріал: Ламінована ДСП 16 мм
Підйомний механізм: Ні
Ніша для білизни: Є (ніша та 2 ящики)
Додаткова комплектація до ліжка:
- Металевий каркас із ламелями
- М'яке узголів'я
Упаковка: Гофрокартон
Гарантія: 18 місяців
УВАГА! Відтінок товару на фото може відрізнятись від реального залежно від налаштувань Вашого монітора!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Фенікс |
| Країна виробник | Україна |
| Тип ліжка | двоспальне |
| Форма ліжка | прямокутна |
| Комплектація матрацом | Ні |
| Розміри рекомендованого матраца | 160х200 |
| Колір (відтінок) меблів | Дуб крафт золотий, Сірий |
| Наявність висувного ящика | Так |
| Наявність ніши для білизни | Так |
| Гарантійний термін | 18 міс |
| Стан | Новий |
| Розмір спального місця | 160х200 |
| Розміри спального місця | |
| Довжина спального місця | 200 см |
| Ширина спального місця | 160 см |
| Габаритні розміри ліжка | |
| Довжина ліжка | 204 см |
| Ширина ліжка | 164 см |
| Висота ліжка з урахуванням узголів'я | 95 см |
| Матеріал виготовлення ліжка | |
| Каркас ліжка | ламінована ДСП |
| Узголів'я ліжка | ДСП ламінована |
| Комплектація ліжка | |
| Підголів'я | Так |
| Узніжжя | Ні |
| Ніша для білизни | 1 шт. |
| Висувний ящик | 2 шт. |
| Комплект постільної білизни | Ні |
| Додаткові характеристики ліжка | |
| Тип направляючих для висувних скриньок | Телескопічні (кулькові) |
| Користувальницькі характеристики | |
| Узголів'я | Так |
| Ізножье | Ні |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 158 ₴




Відправка з 06 квітня 2026