
Спальня Ліма, Фенікс
24 254 ₴
- Під замовлення
- Код: 19042305
Відправка з 06 квітня 2026Металевий каркас із ламелями - 2688 грн
М'яке узголів'я - 1157 грн
Рамка декоративна до шафи ЛДСП 32 мм - 2555 грн
Комплект дзеркал до шафи (2шт) - 1759 грн
Комплект додаткових полиць (3 шт) - 847 грн
Комплект додаткових полиць Т-подібний - 769 грн
Тумба 3Ш - 2156 грн
Комплектація спальні:
- Тумба приліжкова, см: 50х36х47 (2 шт.)
- Комод 3Ш, см: 100х50х80
- Шафа 6Д, см: 268х60х210
- Ліжко, см: 164х204х95
- Спальне місце, см: 160х200
Колір: Дуб крафт золотий / Графіт сірий
Каркас: Ламінована ДСП 16 мм
Фасад: Ламінована ДСП 16 мм + Дзеркало
Матрац: Замовляється окремо
Ламелі: Замовляються окремо
Напрямні: Телескопічні повного висунення
Підйомний механізм: Ні
Ніша для білизни: Є (ніша та 2 ящики)
Додаткова комплектація до ліжка:
- Металевий каркас із ламелями
- М'яке узголів'я
Додаткова комплектація до шафи:
- Рамка декоративна до шафи - ЛДСП 32 мм
- Комплект дзеркал до шафи (2шт)
- Комплект додаткових полиць (3 шт)
- Комплект додаткових полиць Т-подібний
- Тумба 3Ш
Упаковка: Гофрокартон
Гарантія: 18 місяців
УВАГА! Відтінок товару на фото може відрізнятись від реального залежно від налаштувань Вашого монітора!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Фенікс |
| Країна виробник | Україна |
| Тип комплекту | модульний |
| Кількість предметів | 6 |
| Колір (відтінок) меблів | Дуб крафт золотий, Сірий |
| Гарантійний термін | 18 міс |
| Стан | Новий |
| Склад гарнітура (комплекту) | |
| Ліжко | двоспальне |
| Шафа для одягу (орний) | 6-ти дверний |
| Приліжкова тумба | 2 шт. |
| Комод | 1 шт. |
| Матеріал виготовлення спального гарнітура | |
| Корпус (каркас) | ламінована ДСП |
| Фасади | ламінована ДСП, дзеркало |
| Каркас ліжка | ламінована ДСП |
| Узголів'я ліжка | ДСП ламінована |
| Габаритні розміри ліжка | |
| Довжина ліжка | 204 см |
| Ширина ліжка | 164 см |
| Висота ліжка з урахуванням узголів'я | 95 см |
| Довжина спального місця | 200 см |
| Ширина спального місця | 160 см |
| Габаритні розміри шафи | |
| Ширина шафи | 268 см |
| Глибина шафи | 60 см |
| Висота шафи | 210 см |
| Габаритні розміри комода | |
| Ширина комода | 100 см |
| Глибина комода | 50 см |
| Висота комода | 80 см |
| Габаритні розміри приліжкової тумбочки | |
| Ширина тумби | 50 см |
| Глибина тумби | 36 см |
| Висота тумби | 47 см |
| Комплектація ліжка | |
| Матрац | Ні |
| Комплект постільної білизни | Ні |
| Додаткові характеристики спального гарнітура | |
| Тип направляючих для висувних скриньок | Телескопічні (кулькові) |
- Ціна: 24 254 ₴











