Ширина, см: 60
Глибина, см: 42
Висота, см: 191
Вага, кг: 48
Колір: Дуб сонома / Венге магія
Матеріал корпусу: Ламінована ДСП
Матеріал фасаду: Ламінована ДСП
Упаковка: Гофрокартон
Кількість пачок упаковки, шт.: 1
Гарантія: 18 місяців
Глибина, см: 42
Висота, см: 191
Вага, кг: 48
Колір: Дуб сонома / Венге магія
Матеріал корпусу: Ламінована ДСП
Матеріал фасаду: Ламінована ДСП
Упаковка: Гофрокартон
Кількість пачок упаковки, шт.: 1
Гарантія: 18 місяців
УВАГА! Відтінок товару на фото може відрізнятись від реального залежно від налаштувань Вашого монітора!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип меблів | шафа-гардероб |
| Кількість стулок (дверей) | 2 шт. |
| Тип фасаду | розпашний |
| Форма фасаду | прямий |
| Штанга для одягу | 1 шт. |
| Виробник | Фенікс |
| Країна виробник | Україна |
| Колір (відтінок) меблів | Венге, Дуб сонома |
| Габаритні розміри | |
| Ширина шафи | 60 см |
| Глибина шафи | 42 см |
| Висота шафи | 191 см |
| Матеріал виготовлення | |
| Корпус | ламінована ДСП |
| Фасади | ламінована ДСП |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 071 ₴






