Цена за розміром тумби:
60х42х75 см - 1643 грн
80х42х75 см - 1945 грн
60х42х75 см - 1643 грн
80х42х75 см - 1945 грн
Глибина, см: 42
Висота, см: 75
Вага, кг: 21 / 25
Колір: Дуб сонома / Венге магія
Матеріал корпусу: Ламінована ДСП
Матеріал фасаду: Ламінована ДСП
Упаковка: Гофрокартон
Кількість пачок упаковки, шт.: 1
Гарантія: 18 місяців
УВАГА! Відтінок товару на фото може відрізнятись від реального залежно від налаштувань Вашого монітора!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Фенікс |
| Країна виробник | Україна |
| Тип опор | Ніжки |
| Кількість дверцят | 2 шт. |
| Тип фасаду | розпашний |
| Тип тумби | Стаціонарна |
| Габаритні розміри | |
| Ширина тумби | 600 мм |
| Глибина тумби | 420 мм |
| Висота тумби | 750 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Корпус тумби | ламінована ДСП |
| Фасади тумби | ламінована ДСП |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 643 ₴







