Ширина, см: 40
Глибина, см: 42
Висота, см: 75
Вага, кг: 15
Колір: Дуб сонома / Венге магія
Матеріал корпусу: Ламінована ДСП
Упаковка: Гофрокартон
Кількість пачок упаковки, шт.: 1
Гарантія: 18 місяців
Глибина, см: 42
Висота, см: 75
Вага, кг: 15
Колір: Дуб сонома / Венге магія
Матеріал корпусу: Ламінована ДСП
Упаковка: Гофрокартон
Кількість пачок упаковки, шт.: 1
Гарантія: 18 місяців
УВАГА! Відтінок товару на фото може відрізнятись від реального залежно від налаштувань Вашого монітора!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Фенікс |
| Країна виробник | Україна |
| Тип опор | Ніжки |
| Тип тумби | Стаціонарна |
| Габаритні розміри | |
| Ширина тумби | 400 мм |
| Глибина тумби | 420 мм |
| Висота тумби | 750 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Корпус тумби | ламінована ДСП |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 121 ₴






