Комплектація:
- Тумба офіс 1 см: 60х42х75
- Шафа К-2, см: 60х42х191 (2 шт.)
- Шафа К-3, см: 40х42х191
- Стіл С-1, см: 160х60х75
- Шафа платтяна, см: 60х42х191
Колір: Дуб сонома / Венге магія
Каркас: Ламінована ДСП
Фасад: Ламінована ДСП
Вага, кг: 226
Напрямні: Телескопічні повного висування
Упаковка: Гофрокартон
Кількість пачок упаковки, шт.: 6
Гарантія: 18 місяців
УВАГА! Відтінок товару на фото може відрізнятись від реального залежно від налаштувань Вашого монітора!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Фенікс |
| Країна виробник | Україна |
| Габаритні розміри столу | |
| Висота столу | 75 см |
| Глибина столу | 60 см |
| Довжина столу | 160 см |
| Матеріал виготовлення | |
| Стільниця | ламінована ДСП (ЛДСП) |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Корпус | ламінована ДСП |
| Опори столу | ламінована ДСП |
| Габаритні розміри шафи для документів | |
| Ширина шафи | 60 см |
| Висота шафи | 191 см |
| Глибина шафи | 42 см |
| Габаритні розміри стаціонарної тумби | |
| Ширина тумби | 60 см |
| Глибина тумби | 42 см |
| Висота тумби | 75 см |
| Склад комплекту | |
| Шафа для документів | 3 шт. |
| Шафа-гардероб | 1 шт. |
| Стаціонарна тумба | 1 шт. |
| Стіл офісний | 1 шт. |
| Габаритні розміри шафи-гардероба | |
| Ширина гардеробу | 60 шт. |
| Глибина гардероба | 42 см |
| Висота гардеробу | 191 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 16 483 ₴












