Комплектація:
- Тумба офіс, см: 40х42х75 (2 шт.)
- Шафа К-1, см: 80х42х191
- Шафа К-3, см: 40х42х191 (2 шт.)
- Стіл С-1, см: 160х60х75 (2 шт.)
- Підставка під процесор, см: 25х50х50 (2 шт.)
Колір: Дуб сонома / Венге магія
Каркас: Ламінована ДСП
Фасад: Ламінована ДСП
Вага, кг: 237
Напрямні: Телескопічні повного висування
Упаковка: Гофрокартон
Кількість пачок упаковки, шт.: 8
Гарантія: 18 місяців
УВАГА! Відтінок товару на фото може відрізнятись від реального залежно від налаштувань Вашого монітора!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Фенікс |
| Країна виробник | Україна |
| Габаритні розміри столу | |
| Висота столу | 75 см |
| Глибина столу | 60 см |
| Довжина столу | 160 см |
| Матеріал виготовлення | |
| Стільниця | ламінована ДСП (ЛДСП) |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Корпус | ламінована ДСП |
| Опори столу | ламінована ДСП |
| Габаритні розміри шафи для документів | |
| Ширина шафи | 80 см |
| Висота шафи | 191 см |
| Глибина шафи | 42 см |
| Габаритні розміри стаціонарної тумби | |
| Ширина тумби | 40 см |
| Глибина тумби | 42 см |
| Висота тумби | 75 см |
| Склад комплекту | |
| Шафа для документів | 3 шт. |
| Стаціонарна тумба | 2 шт. |
| Стіл офісний | 2 шт. |
Інформація для замовлення
- Ціна: 18 615 ₴












