Ширина, см: 50
Глибина, см: 50
Висота, см: 49
Вага, кг: 4
Колір: Циркон супермат, Дуб крафт золотий, Сіра гавань, Кварцовий супермат
Матеріал ніжок: Бук
Матеріал стільниці:
- МДФ: дуб крафт золотий
- ЛДСП: кварцовий супермат, сіра гавань, циркон супермат
Кромка: ABS 0.5 мм
Фурнітура: Німецька металева фурнітура Häfele
Упаковка: Гофрокартон
Кількість пачок упаковки, шт.: 2
Гарантія: 18 місяців
УВАГА! Відтінок товару на фото може відрізнятись від реального залежно від налаштувань Вашого монітора!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Фенікс |
| Країна виробник | Україна |
| Форма стільниці | кругла |
| Тип опор | Ніжки |
| Колір (відтінок) меблів | Дуб крафт золотий, Білий, Чорний, Сірий |
| Колір | Різні кольори |
| Гарантійний термін | 18 міс |
| Стан | Новий |
| Регулювання столика | |
| Регулювання висоти столика | Ні |
| Регулювання розміру стільниці | Ні |
| Трансформація столика в обідній стіл | Ні |
| Матеріал виготовлення столика | |
| Стільниця | МДФ, ламінована ДСП (ЛДСП) |
| Каркас, ніжки | натуральне дерево |
| Габаритні розміри столика | |
| Довжина столика | 500 мм |
| Глибина столика | 500 мм |
| Висота столика | 490 мм |
| Вага столика | 4 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 297 ₴








