Ширина, см: 45
Глибина, см: 2
Висота, см: 90
Вага, кг: 9
Колір: Дуб сонома
Матеріал: Ламінована ДСП + Дзеркало
Упаковка: Гофрокартон
Кількість пачок упаковки, шт.: 1
Гарантія: 18 місяців
Глибина, см: 2
Висота, см: 90
Вага, кг: 9
Колір: Дуб сонома
Матеріал: Ламінована ДСП + Дзеркало
Упаковка: Гофрокартон
Кількість пачок упаковки, шт.: 1
Гарантія: 18 місяців
УВАГА! Відтінок товару на фото може відрізнятись від реального залежно від налаштувань Вашого монітора!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Фенікс |
| Країна виробник | Україна |
| Сфера використання | Для дому, Для офісу, Для ванної кімнати, Салони краси |
| Форма | Прямокутна |
| Матеріал рами | ЛДСП |
| Стан | Новий |
| Колір (відтінок) меблів | Дуб сонома |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 450 мм |
| Товщина | 20 мм |
| Висота | 900 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 967 ₴





