Ширина, см: 70
Глибина, см: 23
Висота, см: 120
Вага, кг: 10
Колір: Дуб сонома / Білий
Матеріал корпусу: Ламінована ДСП
Упаковка: Гофрокартон
Кількість пачок упаковки, шт.: 1
Гарантія: 18 місяців
Глибина, см: 23
Висота, см: 120
Вага, кг: 10
Колір: Дуб сонома / Білий
Матеріал корпусу: Ламінована ДСП
Упаковка: Гофрокартон
Кількість пачок упаковки, шт.: 1
Гарантія: 18 місяців
УВАГА! Відтінок товару на фото може відрізнятись від реального залежно від налаштувань Вашого монітора!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Фенікс |
| Країна виробник | Україна |
| Тип вішалки | Настінна |
| Колір | Дуб сонома + білий |
| Гарантійний термін | 18 міс |
| Стан | Новий |
| Комплектація | |
| Полиця для головних уборів | 1 шт. |
| Матеріал виготовлення | |
| Корпус (каркас) | ламінована ДСП |
| Гачки | метал |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 700 мм |
| Глибина | 230 мм |
| Висота | 1200 мм |
| Вага | 10 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір (відтінок) меблів | Білий, Дуб сонома |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 252 ₴





