Комплектація:
- Взуття 1 Борнео: 70х26х82 см
- Взуття 3 Борнео: 45х26х113 см
- Вішалка Борнео: 70х23х120 см
- Дзеркало Борнео: 45х2х90 см
Ширина, см: 115
Глибина, см: 26
Висота, см: 233
Вага, кг: 59
Колір: Дуб сонома / Білий
Матеріал корпусу: Ламінована ДСП
Матеріал фасаду: Ламінована ДСП
Упаковка: Гофрокартон
Кількість пачок упаковки, шт.: 4
Гарантія: 18 місяців
УВАГА! Відтінок товару на фото може відрізнятись від реального залежно від налаштувань Вашого монітора!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Фенікс |
| Країна виробник | Україна |
| Тип передпокою | модульна |
| Кількість предметів | 4 |
| Колір | Дуб сонома + білий |
| Колір (відтінок) меблів | Дуб сонома, Білий |
| Гарантійний термін | 18 міс |
| Стан | Новий |
| Склад комплекту | |
| Тумба для взуття | 2 шт. |
| Дзеркало | 1 шт. |
| Вішалка для одягу | Так |
| Відділення для головних уборів | Так |
| Матеріал виготовлення | |
| Корпус | ламінована ДСП |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Полиці | ламінована ДСП |
| Габаритні розміри передпокою | |
| Довжина | 1150 мм |
| Глибина | 260 мм |
| Висота | 2330 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 369 ₴









