Ширина, см: 140
Глибина, см: 30
Висота, см: 200
Вага, кг: 67
Колір: Дуб сонома / Білий
Матеріал корпусу: Ламінована ДСП
Матеріал фасаду: Ламінована ДСП
Упаковка: Гофрокартон
Кількість пачок упаковки, шт.: 3
Гарантія: 18 місяців
УВАГА! Відтінок товару на фото може відрізнятись від реального залежно від налаштувань Вашого монітора!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Фенікс |
| Країна виробник | Україна |
| Тип передпокою | стандартна |
| Кількість предметів | 3 |
| Колір | Білий |
| Колір (відтінок) меблів | Дуб сонома, Білий |
| Гарантійний термін | 18 міс |
| Стан | Новий |
| Склад комплекту | |
| Шафа для одягу | 1 шт. |
| Тумба для взуття | 1 шт. |
| Дзеркало | 1 шт. |
| Вішалка для одягу | Так |
| Відділення для головних уборів | Так |
| Матеріал виготовлення | |
| Корпус | ламінована ДСП |
| Фасади | ламінована ДСП, дзеркало |
| Полиці | ламінована ДСП |
| Габаритні розміри передпокою | |
| Довжина | 1400 мм |
| Глибина | 300 мм |
| Висота | 2000 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 031 ₴









