
Тумба із дзеркалом Корсика, Фенікс
5 141 ₴
- Під замовлення
- Код: 08042304
Відправка з 18 квітня 2026+380 (98) 693-07-78
Киевстарповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Ширина, см: 60
Глибина, см: 37
Висота, см: 206
Колір: Ясен шима світлий / Ясен шима темний
Корпус: ДСП
Фасад: ДСП + Дзеркало
Упаковка: Гофрокартон
Кількість пачок упаковки, шт.: 2
Гарантія: 18 місяців
Глибина, см: 37
Висота, см: 206
Колір: Ясен шима світлий / Ясен шима темний
Корпус: ДСП
Фасад: ДСП + Дзеркало
Упаковка: Гофрокартон
Кількість пачок упаковки, шт.: 2
Гарантія: 18 місяців
УВАГА! Відтінок товару на фото може відрізнятись від реального залежно від налаштувань Вашого монітора!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип меблів | тумба для взуття |
| Форма тумби | пряма |
| Кількість полиць (відділень) для взуття | 4 шт. |
| Тип опор | Ніжки |
| Колір (відтінок) меблів | Ясень темний Шимо, Ясень Шимо світлий |
| Виробник | Фенікс |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 18 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 600 мм |
| Глибина | 370 мм |
| Висота | 2060 мм |
| Комплектація | |
| Висувний ящик | 1 шт. |
| Дверка | 2 шт. |
| Сидіння для взування | Ні |
| Дзеркало | 1 шт. |
| Матеріал виготовлення | |
| Корпус | ламінована ДСП |
| Фасади | ламінована ДСП, дзеркало |
| Полиці | ламінована ДСП |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 141 ₴






