Хит

Передпокій Белла, Фенікс
5 968 ₴
- Під замовлення
- Код: 08042308
Відправка з 18 квітня 2026+380 (98) 693-07-78
Киевстарповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Ширина, см: 80
Глибина, см: 31
Висота, см: 190
Колір: Дуб крафт золотий / Білий
Корпус: ДСП
Фасад: ДСП + Дзеркало
Упаковка: Гофрокартон
Кількість пачок упаковки, шт.: 4
Гарантія: 18 місяців
Глибина, см: 31
Висота, см: 190
Колір: Дуб крафт золотий / Білий
Корпус: ДСП
Фасад: ДСП + Дзеркало
Упаковка: Гофрокартон
Кількість пачок упаковки, шт.: 4
Гарантія: 18 місяців
УВАГА! Відтінок товару на фото може відрізнятись від реального залежно від налаштувань Вашого монітора!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Фенікс |
| Країна виробник | Україна |
| Тип передпокою | стандартна |
| Кількість предметів | 1 |
| Колір | Білий |
| Колір (відтінок) меблів | Дуб крафт золотий, Білий |
| Гарантійний термін | 18 міс |
| Стан | Новий |
| Склад комплекту | |
| Шафа для одягу | 1 шт. |
| Тумба для взуття | 1 шт. |
| Дзеркало | 1 шт. |
| Вішалка для одягу | Так |
| Відділення для головних уборів | Так |
| Матеріал виготовлення | |
| Корпус | ламінована ДСП |
| Фасади | ламінована ДСП, дзеркало |
| Полиці | ламінована ДСП |
| Габаритні розміри передпокою | |
| Довжина | 800 мм |
| Глибина | 310 мм |
| Висота | 1900 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 968 ₴





