Ширина, см: 80
Глибина, см: 33
Висота, см: 160
Вага, кг: 41
Колір: Графіт сірий / Дуб крафт золотий, Графіт сірий / Німфея Альба гладка
Матеріал корпуса: ЛДСП 16 мм
Матеріал фасаду: ЛДСП 16 мм
Кромка: ABS 0.5 мм
Упаковка: Гофрокартон
Кількість пачок упаковки, шт.: 2
Гарантія: 18 місяців
УВАГА! Відтінок товару на фото може відрізнятись від реального залежно від налаштувань Вашого монітора!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип меблів | книжковий стелаж |
| Кількість зовнішніх полиць | 6 шт. |
| Кількість висувних ящиків | 1 шт. |
| Колір (відтінок) меблів | Дуб крафт золотий, Німфеа альба, Сірий |
| Виробник | Фенікс |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 18 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри книжкового стелажа | |
| Ширина стелажа | 800 мм |
| Глибина стелажу | 330 мм |
| Висота стелажа | 1600 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Корпус (каркас) | ламінована ДСП |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Полиці | ламінована ДСП |
| Додаткові характеристики | |
| Вага | 41 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 228 ₴






