
Шафа гардероб Престо П95 / П97 / П90, Дом
4 690 ₴
- В наявності
- Код: 24022309
Ширина, см: 50 / 70 / 100
Глибина, см: 50
Висота, см: 240
Тип шафи: гардероб (без дверей)
Матеріал: ДСП завтовшки 18 мм
Торці: оброблені пластиковою кромкою ПВХ товщиною 2 мм (зовнішні) та 0,5 мм (внутрішні)
Гарантія: 18 місяців
Ціна вказана за повністю готову шафу гардероб базової комплектації, яка включає корпус, все внутрішнє наповнення, фурнітуру.
Шафи в стандартних кольорах (Аляска, Білий, Венге магія, Дуб сонома, Дуб сонома трюфель) шириною від 1.0 до 2.0 м (включно) завжди є в наявності на складі.
- ДСП Дом стандарт. Термін виготовлення 5 днів:
Дуб сонома, Дуб сонома трюфель, Венге магія, Білий, Аляска (+2% до ціни)
- ДСП Дом на замовлення. Терміни виготовлення від 10 робочих днів. +5% до ціни:
Дуб крафт білий, Індастріал, Дуб клондайк, Сірий, Симфонія, Горіх лісовий, Дуб молочний, Дуб крафт золотий
- ДСП Дом не стандартний. Терміни виготовлення від 10 робочих днів. +5% до ціни:
Кашемір, Антрацит, Дуб крафт сірий
- ДСП Дом не стандартний. Терміни виготовлення від 10 робочих днів. +10% до ціни:
Блекрок, Дуб Кортон, Дуб осло
Можливе виконання шаф:
- висота 250 +5% до вартості стандартної шафи 240
- висота 260 +10% до вартості стандартної шафи 240
- висота 270 +20% до вартості стандартної шафи 240
| Цоколь (метр погонний) | 161 грн |
| Полиця | 261 грн |
| Стійка | 490 грн |
| Труба | 128 грн |
| Мікроліфт | 94 грн |
| Тримач для ременів | 403 грн |
| Брючница 50 см висувна з боковим кріпленням | 1840 грн |
| Брючница 70 см висувна з боковим кріпленням | 3450 грн |
| Кошик металевий для білизни 50 см, висувний з направляючими | 630 грн |
| Кошик металевий для білизни 70 см, висувний з направляючими | 978 грн |
| Органайзер набір для дрібниць | 656 грн |
| Кошик для сберігання пластиковий | 633 грн |
| Шухляди П 35 | 718 грн |
УВАГА! Відтінок товару на фото може відрізнятись від реального залежно від налаштувань Вашого монітора!
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | ДОМ |
| Країна виробник | Україна |
| Матеріал корпусу | Ламінована ДСП |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 500 мм |
| Глибина | 500 мм |
| Висота | 2400 мм |
- Ціна: 4 690 ₴











