Ціна за категорією ткании:
1 категорія - 7493 грн
2 категорія - 7838 грн
3 категорія - 8184 грн
4 категорія - 8529 грн
5 категорія - 8875 грн
6 категорія - 9221 грн
7 категорія - 9566 грн
8 категорія - 9912 грн
Ширина, см: 140
Глибина, см: 205
Висота узголів'я, см: 77
Висота ліжка, см: 43
Спальне місце, см: 140х200
Матеріал каркасу: Шліфоване ДСП товщиною 16 мм
Матеріал інших елементів: Березова фанера 8 мм, 12 мм, 16 мм; сухий сосновий брус
Фурнітура та кріплення: Фірми ALVA
Кромка: Товщиною 2 мм, 0.5 мм
Матрац: Пружинний блок + Ламелі + ППУ
Матеріал оббивки: Тканина чи шкірзам
Підйомний механізм: Ні
Ніша для білизни: Ні
Упаковка: Гофрокартон
Гарантія: 18 місяців
УВАГА! Відтінок товару на фото може відрізнятись від реального залежно від налаштувань Вашого монітора!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Модерн |
| Країна виробник | Україна |
| Тип ліжка | двоспальне |
| Форма ліжка | прямокутна |
| Комплектація ортопедичним підставою | Так |
| Комплектація матрацом | Так |
| Наявність підйомного механізму | Ні |
| Розміри рекомендованого матраца | 140х200 |
| Колір | Різні кольори |
| Наявність висувного ящика | Ні |
| Наявність ніши для білизни | Ні |
| Гарантійний термін | 18 міс |
| Стан | Новий |
| Розмір спального місця | 140*200 |
| Категорія оббивної тканини | 1 категорія |
| Вид ліжка | одноярусне ліжко |
| Основа | Ламелі |
| Розміри спального місця | |
| Довжина спального місця | 200 см |
| Ширина спального місця | 140 см |
| Габаритні розміри ліжка | |
| Довжина ліжка | 205 см |
| Ширина ліжка | 140 см |
| Висота ліжка з урахуванням узголів'я | 77 см |
| Матеріал виготовлення ліжка | |
| Каркас ліжка | тканина, ДСП |
| Узголів'я ліжка | ДСП |
| Обивний матеріал | Велюр, Плюш, Жаккард, Шеніл, Рогожка, Мікрофібра, Вінілштучшкіра, Терможаккард |
| Комплектація ліжка | |
| Підголів'я | Так |
| Комплект постільної білизни | Ні |
| Користувальницькі характеристики | |
| Узголів'я | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: від 7 868 ₴








