Ціна за категорією ткании:
1 категорія - 15107 грн
2 категорія - 15506 грн
3 категорія - 15905 грн
4 категорія - 16305 грн
5 категорія - 16704 грн
6 категорія - 17103 грн
7 категорія - 17502 грн
8 категорія - 17902 грн
Ширина, см: 192
Глибина, см: 217
Висота, см: 121
Спальне місце, см: 160х200
Матеріал корпусу: Шліфоване ДСП товщиною 16 мм
Матеріал фасаду: Березова фанера 8 мм, 12 мм, 16 мм; сухий сосновий брус
Фурнітура та кріплення: Фірми ALVA
Кромка: Товщиною 2 мм, 0.5 мм
Матрац: У комплект не входить
Матеріал оббивки: Тканина чи шкірзам
Підйомний механізм: Газліфт
Ніша для білизни: Є
Упаковка: Гофрокартон
Гарантія: 18 місяців
УВАГА! Відтінок товару на фото може відрізнятись від реального залежно від налаштувань Вашого монітора!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Модерн |
| Країна виробник | Україна |
| Тип ліжка | двоспальне |
| Форма ліжка | прямокутна |
| Комплектація ортопедичним підставою | Так |
| Комплектація матрацом | Ні |
| Наявність підйомного механізму | Так |
| Тип підйомного механізму | Газ-ліфт |
| Розміри рекомендованого матраца | 160х200 |
| Колір | Різні кольори |
| Наявність висувного ящика | Ні |
| Наявність ніши для білизни | Так |
| Гарантійний термін | 18 міс |
| Стан | Новий |
| Розмір спального місця | 160х200 |
| Категорія оббивної тканини | 1 категорія |
| Вид ліжка | одноярусне ліжко |
| Розміри спального місця | |
| Довжина спального місця | 200 см |
| Ширина спального місця | 160 см |
| Габаритні розміри ліжка | |
| Довжина ліжка | 217 см |
| Ширина ліжка | 192 см |
| Висота ліжка з урахуванням узголів'я | 121 см |
| Матеріал виготовлення ліжка | |
| Каркас ліжка | натуральне дерево, фанера, ДСП |
| Узголів'я ліжка | ДСП |
| Обивний матеріал | Велюр, Гобелен, Жаккард, Шеніл, Оксамит, Вельвет, Рогожка, Мікрофібра, Репс велюр, Терможаккард |
| Комплектація ліжка | |
| Підголів'я | Так |
| Узніжжя | Ні |
| Комплект постільної білизни | Ні |
| Користувальницькі характеристики | |
| Узголів'я | Так |
| Ізножье | Ні |
Інформація для замовлення
- Ціна: 15 862 ₴






