Ціна за категорією ткании 120х200 см:
1 категорія - 5315 грн
Ціна за категорією ткании 140х200 см:2 категорія - 5577 грн
3 категорія - 5838 грн
4 категорія - 6099 грн
5 категорія - 6360 грн
6 категорія - 6621 грн
7 категорія - 6882 грн
8 категорія - 7143 грн
1 категорія - 5497 грн
Ціна за категорією ткании 160х200 см:2 категорія - 5766 грн
3 категорія - 6034 грн
4 категорія - 6303 грн
5 категорія - 6572 грн
6 категорія - 6841 грн
7 категорія - 7109 грн
8 категорія - 7378 грн
1 категорія - 5821 грн
2 категорія - 6105 грн
3 категорія - 6390 грн
4 категорія - 6674 грн
5 категорія - 6958 грн
6 категорія - 7242 грн
7 категорія - 7526 грн
8 категорія - 7810 грн
Ширина, см: 178
Глибина, см: 208
Висота, см: 102
Спальне місце, см: 120х200, 140х200, 160х200
Матеріал каркасу: Шліфоване ДСП товщиною 16 мм
Матеріал інших елементів: Березова фанера 8 мм, 12 мм, 16 мм; сухий сосновий брус
Фурнітура та кріплення: Фірми ALVA
Кромка: Товщиною 2 мм, 0.5 мм
Матрац: Замовляється окремо
Ламели: Вклад під матрац
Матеріал оббивки: Тканина чи шкірзам
Підйомний механізм: Ні
Ніша для білизни: Ні
Упаковка: Гофрокартон
Гарантія: 18 місяців
УВАГА! Відтінок товару на фото може відрізнятись від реального залежно від налаштувань Вашого монітора!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Модерн |
| Країна виробник | Україна |
| Тип ліжка | двоспальне |
| Форма ліжка | прямокутна |
| Комплектація матрацом | Ні |
| Наявність підйомного механізму | Ні |
| Розміри рекомендованого матраца | 160х200 |
| Колір | Різні кольори |
| Наявність висувного ящика | Ні |
| Наявність ніши для білизни | Ні |
| Гарантійний термін | 18 міс |
| Стан | Новий |
| Розмір спального місця | 120х200 |
| Категорія оббивної тканини | 1 категорія |
| Вид ліжка | одноярусне ліжко |
| Розміри спального місця | |
| Довжина спального місця | 200 см |
| Ширина спального місця | 120 см |
| Габаритні розміри ліжка | |
| Довжина ліжка | 208 см |
| Ширина ліжка | 178 см |
| Висота ліжка з урахуванням узголів'я | 102 см |
| Матеріал виготовлення ліжка | |
| Каркас ліжка | натуральне дерево, ламінована ДСП, фанера |
| Узголів'я ліжка | ДСП |
| Обивний матеріал | Велюр, Гобелен, Жаккард, Шеніл, Оксамит, Вельвет, Рогожка, Мікрофібра, Репс велюр, Терможаккард |
| Комплектація ліжка | |
| Підголів'я | Так |
| Узніжжя | Ні |
| Користувальницькі характеристики | |
| Узголів'я | Так |
| Ізножье | Ні |
Інформація для замовлення
- Ціна: від 6 112 ₴









