Інтернет-магазин меблів — м'які та корпусні меблі на будь-який смак!
Характеристики
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Висота | 460 мм |
| Глибина | 400 мм |
| Довжина | 400 мм |
| Основні | |
| Виробник | Модерн |
| Гарантійний термін | 18 міс |
| Країна виробник | Україна |
| Матеріал каркасу | ЛДСП |
| Кількість посадочних місць | 1 |
| Наявність спального місця | Ні |
| Наявність спинки | Ні |
| Обивний матеріал | Мікрофібра |
| Колір | Різні кольори |
| Вид м'яких меблів | пуф |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 151 ₴




Відправка з 06 квітня 2026