
Крісло Класик, Модерн
5 181 ₴
- Під замовлення
- Код: 06092120
Відправка з 06 квітня 2026+380 (98) 693-07-78
Киевстарповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Інтернет-магазин меблів — м'які та корпусні меблі на будь-який смак!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Модерн |
| Гарантійний термін | 18 міс |
| Країна виробник | Україна |
| Ортопедичні властивості | Так |
| Анатомічні властивості | Так |
| Обивний матеріал | Велюр, Гобелен, Жаккард, Шеніл, Оксамит, Вельвет, Рогожка, Мікрофібра, Репс велюр, Терможаккард |
| Колір | Різні кольори |
| Вид м'яких меблів | Крісло нерозкладне |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 71 см |
| Глибина | 91 см |
| Висота з урахуванням спинки | 104 см |
| Матеріал виготовлення | |
| Каркас крісла | фанера, дерев'яний брус, ЛДСП, ДВП |
| Основа сидіння | фанера, дерев'яний брус, ЛДСП |
| Ніжки | натуральне дерево |
| Комплектація | |
| Підлокітники | Так |
| Наповнювачі | |
| Подушка сидіння | синтепон, термоповсть, пінополіуретан |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 181 ₴



