
Диван Парма, Модерн
7 938 ₴
- Під замовлення
- Код: 06092115
Відправка з 07 квітня 2026+380 (98) 693-07-78
Киевстарповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Інтернет-магазин меблів — м'які та корпусні меблі на будь-який смак!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Модерн |
| Гарантійний термін | 18 міс |
| Країна виробник | Україна |
| Ортопедичні властивості | Так |
| Кількість посадочних місць | 3 |
| Наявність спального місця | Так |
| Механізм трансформації спального місця | Книжка |
| Анатомічні властивості | Так |
| Обивний матеріал | Велюр, Гобелен, Жаккард, Шеніл, Оксамит, Вельвет, Рогожка, Мікрофібра |
| Тип дивана | прямий |
| Колір | Різні кольори |
| Тип спального місця | для щоденного сну |
| Спосіб розкладання | вперед |
| Стан | Новий |
| Матеріал виготовлення | |
| Підстава спального місця | ламінована ДСП, фанера, дерев'яний брус |
| Каркас дивану | фанера, дерев'яний брус, ЛДСП, ДВП |
| Підлокітник | ДСП |
| Комплектація | |
| Підлокітники | Так |
| Ніша для білизни | 1 шт. |
| Розміри спального місця | |
| Довжина спального місця | 186 см |
| Ширина спального місця | 120 см |
| Висота спального місця | 44 см |
| Наповнювачі | |
| Спальне місце | незалежний пружинний блок, пінополіуретан, синтепон, термоповсть |
| Габаритні розміри | |
| Висота посадкової частини дивана | 44 см |
| Висота дивану з урахуванням спинки | 96 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 7 938 ₴





