- Ширина 1200 мм
- Висота 1950 мм
- Глибина 448 мм
- Розмір упаковки 1940х448х75 мм - 45,27 кг
1852х302х64 мм - 23,58 кг
1200х448х114 мм - 39,31 кг - Вага 108.16 кг +/-5%
- Матеріал ламіноване ДСП
Прихожа Компаніт Любов — універсальна модель, що поєднує шафу, відкриті вішалки, дзеркало та тумбу для взуття. Дає змогу повністю організувати простір біля входу, зручно зберігати одяг, взуття та аксесуари. Модель виглядає акуратно й функціонально.

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Компаніт |
| Країна виробник | Україна |
| Колір | Різні кольори |
| Колір (відтінок) меблів | Різні кольори |
| Матеріал виготовлення | |
| Корпус | ламінована ДСП |
| Габаритні розміри передпокою | |
| Довжина | 1200 мм |
| Глибина | 448 мм |
| Висота | 1950 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 8 371 ₴












