- Ширина600 мм
- Висота1048 мм
- Глибина320 мм
- Розмір упаковки1220х330х120 мм
- Вага25.61 кг +/-5%
- Матеріалламіноване ДСП
Тумба для взуття Компаніт ТО-15 — містка та функціональна модель для передпокою, призначена для зручного зберігання взуття вдома. Завдяки продуманим полицям і компактному формату тумба допомагає підтримувати порядок, економити простір і зберігати взуття в охайному вигляді.
Лаконічний дизайн органічно вписується як у сучасні, так і в класичні інтер’єри, роблячи тумбу універсальним рішенням для квартири, приватного будинку або офісу. Модель виготовлена з якісної ЛДСП, що забезпечує довговічність і практичність щоденного використання.

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип меблів | тумба для взуття |
| Форма тумби | пряма |
| Форма шафи | прямий |
| Кількість полиць (відділень) для взуття | 10 шт. |
| Колір | Різні кольори |
| Колір (відтінок) меблів | Різні кольори |
| Стан | Новий |
| Виробник | Компаніт |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 600 мм |
| Глибина | 320 мм |
| Висота | 1048 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Фасади | ламінована ДСП |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 045 ₴












