- Ширина 1200 мм
- Висота 292 мм
- Глибина 300 мм
- Розмір упаковки 1196х300х83 мм
- Вага 19 кг +/-5%
- Матеріал ламіноване ДСП
Навісна тумба Компаніт МГ-7 — практична та стильна меблева модель для зберігання дрібних предметів, документів, аксесуарів або декоративних елементів. Компактний розмір і лаконічний дизайн дозволяють розмістити тумбу у вітальні, спальні, робочому кабінеті або дитячій кімнаті, забезпечуючи порядок і зручність.
Тумба виготовлена з якісної ЛДСП, стійка до навантажень і довговічна. Це функціональне та універсальне рішення для організації простору та підтримання акуратного інтер’єру.

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Компаніт |
| Тип меблів | полиця навісна |
| Кількість ярусів (полиць) | 4 |
| Матеріал | ДСП |
| Довжина | 1200 мм |
| Ширина | 300 мм |
| Висота | 292 мм |
| Країна виробник | Україна |
| Стан | Новий |
| Колір | Різні кольори |
| Тип встановлення полиці | навісна |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 426 ₴












